Slot Sand Sand.

Oceń tę darmową grę:
Slot Sand Sand.
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Candy Dream Online. Slot wideo jest pakowany siatką 7 × 7 sąsiednich i kaskadowych bębnów. Gra oferuje zakres zakładów od 0,50 do 1000 z wielkością monetą w zakresie od 10 do 100, które pomieści wszelkich potrzeb wszystkich graczy bez względu na to, czy chcą postawić się tak niską niż 0,50 lub tak wysoką jak 1000 na spin. Wins przychodzą przez lądowanie identycznych symboli na sąsiednich bębnach. Tak więc rozgrywka jest dość prosta, a gracze nie zajmie dużo czasu Najlepsza te w tej grze.

Candy Dreams Pokie Review

Jak stwierdzono powyżej, Gra Candy Dreams Pokies jest o tematyce słodyczy otwór Z tłem składającym się z oszałamiających wizualizatorów PLNDYLAND z unikalnym zestawem kombinacji kolorów. Kołowrotki są również zaprojektowane, utrzymując umywanie słodyczy i błyszczą z jasnoróżowym kolorem. Ścieżka dźwiękowa gry jest słodka nowoczesna melodia, którą z oszałamiającymi animacje wytwarzają niezrównane doświadczenie hazardowe dla graczy.

Próbując szczęścia w Candy Dreams Online

Gra oferuje prostą rozgrywkę, ponieważ nie ma linist, a gracz będzie musiał wylądować pasujące symbole na sąsiednich bębnach. WINS są przyznawane, gdy minimum 5 pasujących symboli pojawiają się na sąsiednich kołach zarówno pionowo, jak i poziomo. Jak tylko zwycięski Kombinacja jest utworzona, wygrane symbole wybuchają, a nowe symbole są upuszczane, aby utworzyć więcej zwycięskich kombinacji.

Symbole dostarczone w snach cukierków

Najwyższy symbol płacący gry jest różowym cukierkiem, który nagradza nierealne mnożnik 500X na całkowitym stawkach, jeśli możesz wylądować połączenie 15 sąsiednich różowych cukierków. Pozostałe symbole pojawiają się, że w grze są również cukierkami, a ich wartość rozpoczyna się na dole PACTABLE z fioletowym cukierkiem płaci ci 10x. Potem idą dramatycznie wysoko do różowego cukierków.

  • Rozszerzający się dziki. Przechylone pudełko kwadratowe, które posiada cukierki wewnątrz, jest dziki symbol gry, a może pojawić się w dowolnym miejscu na ekranie podczas bazy rozgrywki i jest substytutem dla wszystkich innych symboli. Wild może dokonać własnej zwycięskiej kombinacji, a także może pomóc w produkcji zwycięskich kombinacji pomocniczych graczy w maksymalizacji ich wygranych.
  • Koło fortuny. Główną atrakcją gniazda jest koło fortuny Premia Funkcja, która nagrody graczy z losowymi nagrodami od 8x mnożnika do przypadkowych dzikich. Aby aktywować funkcję, gracz będzie musiał wylądować zwycięską kombinację w słodkim wzorze podanym na bębnach. Nagrody, które możesz wygrać z koła fortuny, są następujące:
  • 8x Multiplier.
  • 20X mnożnik.
  • Symbole wyskakujące
  • Przypadkowe dzikie
  • Grupa dziki.

Porada do śledzenia

Maszyna do automatu jest zapakowana w akcję, a rozgrywka jest raczej prosta. Więc jeśli grasz po raz pierwszy, zaleca się go idzie i Grać gra za Prawdziwe pieniądze. Zacznij grać w stawkach tak wysoki, jak to możliwe, ponieważ gra jest niska zmienność, co oznacza, że wygrane są powoli, ale są ogromne. Więc kiedy przychodzi zwycięstwo, twoje stawki powinny być wysokie, aby uzyskać największą nagrodę. Możesz także wypróbować pełną wersję gry wolny na dowolnej stronie internetowych DEMO, dla których Brak pobrania lub depozyty są potrzebne.

Werdykt

Jest to poważnie niesamowita opcja hazardu, mimo że jest od nowego dostawcy oprogramowania. Mimo to zrobili wyjątkowe prace w dostarczaniu takiego arcydzieła dla swoich graczy. Jest jednym z litrów Gry To jest Palnik i rozpiętość we wszystkim od grafiki do bezpieczeństwa. Jest certyfikowany jako RNG przez certyfikaty innych firm, więc nie trać czasu, zaloguj się w swoim online kasyno konto i zacznij wygrać.

Więcej slotów z Evoplay Entertainment
Roboty. Konflikt energetyczny.
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony