Big Blox Slot.

Oceń tę darmową grę:
nieokreślony
Podgląd wideo
Bookmark Ta gra
Odśwież moje kredyty gry
Pełny ekran

Ustaw na słonecznej wyspie z wybrzeża Pacyfiku na tle kołyszących palm, Big Blox. przez Yggdrasil. jest 5-brednięty otwór Oferowanie 243 sposobów wygrania. Podobnie jak większość automatów Yggdrasila, którą oferuje genialną grafikę i elastyczny schemat obrotu.

Wprowadzenie gniazda Big Blox

Wszyscy gracze muszą zrobić, aby wygrać, jest dopasowanie symboli od lewej do prawej w całej linii płatniczej. Z 243 możliwe zwycięski Kombinacje, szanse na ich uderzające złoto są wysokie. Na razie Big Blox nie ma progresywnego jackpota na ofercie, jego bonusy są wystarczające dla klientów.

Nie ma stałych linii płatniczych w Big Blox Gracze mogą wprowadzić i dostosować linie wypłaty zgodnie z ich preferencjami. Bettors muszą wylądować co najmniej 3 identyczne symbole na dostępnych liniach płacowych dla zwycięskiej kombinacji.

Na przędzeniu prostokątne pudełko jest upuszczane przez linię wypłat, która dodatkowo rozszerza się przez Grać deska do zabezpieczenia wygranych.

Gra ma retro zręcznościową dla tego, wraz z ścieżką dźwiękową Groovy i symbolami polinezyjnymi. Jest to odtwarzane na wielu urządzeniach z powodu wsparcia HTML5. Z Brak plików do pobrania, ten Hazard Ekran może łatwo dostosować przez urządzenia bez uszczerbku na jakości grafiki.

Gracze mogą uzyskać dostęp do Big Blox Online. z wielu Popularnyny hazardowe portale za hazard Prawdziwe pieniądze.

Jak grać Big Blox?

Big Blox Pokies. jest schludnym i czystym gniazda oferującym satysfakcjonujące doświadczenie gier dla swoich klientów. Ta inspirowana arcade. online Automaty wideo oferuje 243 sposoby wygrania z limitem zakładów, który rozpoczyna się od 0,25 i idzie do 125 na spin.

Jeśli 3 lub więcej podobnych symboli linii na rolce, która tworzy zwycięską kombinację. Punktacja wielu zwycięskich symboli na szpuli pomnożą ilość nagrody.

Każdy spin składa się z dużego bloku, który pojawia się na ekranie z określonym symbolem. Symbol może być cokolwiek z wysokiej płacistych symbolu twarzy na niskie symbole płatnicze reprezentowane przez zestaw kombinezon kart do gry lub symbol złotego dzikiego.

Średnio każdy blok jest wielkości w dowolnym miejscu między 2x2 a 5x3. Niektóre symbole oferowane w Big Blox są:

  • Dziki symbol - Złoty Dziki symbol jest najwyższym cenionym symbolem dzikim, który może działać jako substytut wszystkich innych symboli.
  • Cecha Big Block - duży blok składający się z Premia Symbole zostają upuszczone w rozgrywce, aby wyzwalać masywne wygrane.
  • ten Najlepsza i najwyższy symbol płacący składa się z czerwonej i złota maski, która wygrywa odwiedzającym powyżej 400 złotych monet, jest to szczególnie popularne wśród członków NZ..

Minimalny zakład zaczyna się od 0,25 USD i idzie do 100,00 $ w jednej grze. Szybkość RTP jest ustalona na 96,20%. Symbole bonusowe są raczej egzotyczne z kilkoma dziwnymi stworzeniami rdzennymi na wybrzeżu Polinezji.

Tematem jest referencje z referencjami do przygody w głębokie dżungle, wszystko, co z wyniku tła do symboli i specjalnych cech jest Oda do dzikiego naturalnego piękna Polinezji.

Zwycięstwo w Big Blox

Wielki Blox został stworzony z myślą o małych inwestorach, patroni, którzy nie wolą spędzać fortuny Hazard, Hazardzista na poziomie środkowym.

Wygrana tutaj jest stosunkowo niedroga i bezproblemowa, użytkownicy mogą śledzić zaciągnięte kroki, aby zapewnić satysfakcjonujące doświadczenie.

  • Wyzwalanie dzikiego symbolu zapewnia wszystkie mniejsze symbole bonusowe zostaną zastąpione przez złoty symbol, który zwykle w dużych nagrodach.
  • Funkcja Big Block zawiera pudełko z różnymi symbolami. Wszystkie te symbole pojawiają rekordową liczbę wolny obroty i bonusy wyzwalające.
  • Oferuje około 243 sposoby wygrania w jednej grze, więcej niż inny poziom środkowy Gry na rynku.
  • Nie ma ograniczeń liczby linii płatnych w tej grze. Użytkownicy mogą dostosować linie płatnicze zgodnie z wygranymi, których pragną.
  • Łącznie dodatkowe bonusy 3888x można wygrać w jednej grze, nie jest w ogóle w ogóle nie-progresywnego szczeliny.

Bycie bezrogowym slotem zdecydowanie ma swoje ograniczenia, ale Yggdrasil jest ekspertem na środkowej arenie Gaming, znalazł sposoby zapewnienia owocnego doświadczenia dla swoich klientów. Rozgrywka jest regulowana i uniwersalna wraz z satysfakcjonującymi bonusami dostępnymi na każdym poziomie.

Obserwacje zawierające

Big Blox Slots to doskonała odpowiedź dla tych, którzy nie chcą zakładać wysokich ilości. To może nie być atrakcyjne goście wysokich stawek, którzy wolą wysoko Wypłata.

Jednak mały czas kasyno Entuzjaści otrzymują tutaj swoje pieniądze. Poza tym wszechstronna rozgrywka z regulowaną muzyką tła, jest odtwarzana na wielu urządzeniach z powodu wsparcia HTML5.

Doświadczenie w stylu Arcade wyposażone jest w duże symbole, które oferują ogromne nagrody i wiele re-spinów do członków. Łącznie ponad 3800 bonusów można wygrać za ponad 243 sposoby. Wszechstronność jest na wynos z tego gniazda, twórcy upewnili się tego.

Więcej grętów z Yggdrasil Gaming
Chcę wiedzieć o nowych kasynach, darmowych spinach, ekskluzywnych bonusach, bezpłatnych poradach i innych
Wprowadź swój email
Wpisz swoje imię
Podaj swoją datę urodzenia
Subskrybuj
Ulubiony